O NAS

Podkreślnik

Browar Raduga powstał z pasji do piwa wysokiej jakości, tworzonego bez udziału sztucznych dodatków czy tanich zamienników.
Po początkowym okresie warzenia piwa w domu, rozwinęliśmy skrzydła i rozpoczęliśmy produkcję na szeroką skalę jako browar kontraktowy. Zanim nasze pierwsze piwo - Metropolis - trafiło do sprzedaży, mieliśmy już klarowną wizję browaru. Chcieliśmy wyróżniać się jakością piwa i pięknymi etykietami. Nie tylko nasze etykiety są inspirowane dobrym kinem. Wnętrze butelki także staramy się zgrać z atmosferą wybranego filmu.

Przykładowe piwa

Do piwa najchętniej dodajemy amerykańskie chmiele.

Jednak eksperymentujemy też z chmielami z innych regionów świata, z różnymi rodzajami herbaty, z przyprawami i owocami.

U nas nie ma cięcia kosztów.

Nie oszczędzamy na chmielu, ani na pozostałych składnikach piwa, nie stosujemy gorszych zamienników i dodatków wątpliwej jakości. Sprawdzamy wszystko zanim trafi do kadzi.

Chcemy, aby nasze piwo było zawsze wysokiej jakości.

Warzymy je dla Was tak, jak warzylibyśmy je dla siebie i jesteśmy szczęśliwi, robiąc piwo takie, jakie zawsze chcieliśmy pić.

NASZA EKIPA

Podkreślnik

Andrzej

Scenariusz i reżyseria

Jedyny piwowar i właściciel browaru. Typowy mężczyzna - po trzydziestce zamienił małe garnki na większe i poniżej 30 hl nie gotuje. Pracuje ciężko całymi dniami, a wieczorami musi jeszcze piwa testować.

Ela

Zdjęcia i montaż

Pięć lat pracy z dziećmi nie poszło na marne. Wymyślanie co tydzień nowych zabaw to chleb powszedni także w piwowarstwie. Nuda jest nieakceptowalna i trzeba stawić temu czoła. Siostra Andrzeja. Wiadomo.